Онлайн-бар

5 видатних жінок, які виготовляють віскі

4 Хв

Розповідаємо, хто з жінок ламає стереотипи й робить революцію у світі віскі.

Занадто довго віскі вважався суто чоловічим напоєм. Сьогодні алкогольна індустрія нарешті стала гнучкою. Завдяки сучасному підходу в маркетингу раніше «чоловічий світ» перестає бути таким — поступово з’являється гендерний баланс.

Наразі серед споживачів віскі 35 % саме жінки. Чим більше вони відкривають для себе задоволення від споживання віскі, тим більше їх приходить у галузь і розвивається там професійно.

Жінки в індустрії віскі займаються всім: від виробництва й маркетингу до дистиляції та дистрибуції напою. Кількість панянок, що тепер працюють із віскі більша, ніж будь-коли раніше. І вони тут не для того, щоб наслідувати чоловіків. У них свій погляд на майбутнє галузі та інновації.

Переказуємо статтю з World Whisky Day про жінок в індустрії віскі, які роблять значний внесок у її розвиток.

Big Nose Kate Western Whiskey: Дикий Захід у келиху

Історія створення Big Nose Kate — це ніби пригодницький роман про авантюрний дух та віскі, що кидає виклик стереотипам.

Бренд заснувала Мел Хейм — наймолодша та одна з перших головуючих жінок дистиляторів і блендерів на заході від Міссісіпі. Big Nose Kate Western Whiskey — перший у своєму роді купаж американського житнього та односолодового віскі. Свою назву бренд отримав на честь розбійниці з Дикого Заходу — Мері Кетрін Гороні Каммінг, більш відомої як Big Nose Kate.

У команді Big Nose Kate Western Whiskey є також акторка Мелісса Маккарті — головна любителька віскі та партнерка в бізнесі разом із чоловіком Беном Фальконе.

Brenne: унікальна технологія витримки

Brenne — це органічне односолодове віскі, яке виготовляють із солодового ячменю, вирощеного в окрузі Коньяк (Франція). Цікаво, що Brenne перше у світі віскі, яке витримується як у французьких бочках із дуба Лімузен, так і в бочках з-під коньяку.

Власниця та засновниця бренду Еллісон Парк — колишня балерина, яка перетворила свою пристрасть до віскі на інноваційний бренд. Вона заснувала Brenne в рідному Нью-Йорку у 2012 році. 

Символічно в Міжнародний жіночий день 2017 року Еллісон підписала угоду про дистрибуцію свого віскі всією країною. А сьогодні Brenne продається на всіх основних ринках і в кращих барах світу.

Читай також: «Як готувати коктейлі вдома»

Cardrona: жіноча команда та Альпи

Односолодове віскі Cardrona може похизуватися тим, що його виготовляє суто жіноча команда. Ще один факт для хизування: Cardona виробляється з використанням чистої альпійської води, що постачається із самого серця гори Кардрона, розташованої в Південних Альпах Нової Зеландії.

@isabellehanssen

Heaven is skiing in New Zealand 🤩 #reizen #wintersport #skiing #ski #cardrona #sunrise

♬ original sound – Ian Asher

Засновниця винокурні Дезіре Рід провела багато років, досліджуючи дистиляцію, перш ніж продала сімейний фермерський бізнес і на зароблені гроші заснувала винокурню Cardrona. Відтоді її насичене солодке односолодове віскі смакують в усьому світі. Напій навіть здобув дві престижні нагороди World Whisky Awards — велике досягнення для молодого бренду.

Uncle Nearest най-най в історії віскі

Історію цього бренду бере свій початок від першого афроамериканського дистилятора дядька Нірест (Uncle Nearest). Зараз американський бренд має найшвидші темпи зростання в історії незалежного віскі.

Його заснувала підприємиця Фаун Вівер — перша темношкіра жінка, яка очолила великий бренд віскі. Вона ж і призначила правнучку дядька Нірест відповідальною за купажування. 

Бренд-блендер Вікторія Іді Батлер стала першою жінкою, яка отримала звання «Майстер-блендер року» на церемонії нагородження American Icons of Whisky Awards журналу Whisky Magazine у 2021 році. А у 2022 році вона була взагалі першою людиною, яка здобула цю нагороду два роки поспіль. 

Читай також: «Великий гайд віскі»

Відродження спадку J.J. Corry

Бренд JJ Corry має різноманітну бібліотеку ірландського віскі. Команда відібрала найцікавіші спирти з ірландських віскікурень, щоб створити унікальні смаки шляхом витримки та купажування. 

Цікаво, що свою назву віскі отримало на честь ірландця, який створив віскі у 1800-х роках, але бренд JJ Corry заснувала жінка.

Після двох десятиліть роботи в індустрії міцних напоїв Луїза МакГуейн повернулася на ферму свого батька в графстві Клер, щоб відродити втрачене мистецтво ірландського віскі. Зараз у її підсобному приміщенні зберігається кілька сотень бочок «сплячого» ірландського віскі.


Навіть президенти США мають певні алкогольні вподобання, які підтримують їхній імідж. А ось жіночий тендітний образ досить довго просто не клеївся з віскі або іншими міцними напоями. Світ змінюється на краще і змінюють його й жінки, і чоловіки: хочеш віскі чи яскравий коктейль — не обмежуй себе. Головне — споживай алкоголь свідомо і відповідально!

178 записи

Про автора
Привіт, я Наталка – редакторка M Journal. Розбираюся в сучасних трендах, щоб купувати раціонально та жити свідомо. Разом з іншими авторами та авторками пишемо про це статті для журналу MAUDAU. Напиши мені, якщо маєш ідею для публікації або будь-які питання щодо журналу. Дякую, що читаєш!
статті
Схожі записи
Онлайн-бар

Знайомся: азійське віскі Tenjaku

3 Хв
Розповідаємо, чим цікавий цей бренд та як смакує японське віскі
Онлайн-бар

Пʼємо Рислінг: добірка пляшок від сомельє

4 Хв
Добірка класних різних Рислінгів від сомельє
Онлайн-бар

Який ти коктейль Джеймса Бонда

2 Хв
Дізнайся, який ти коктейль із фільмів про Джеймса Бонда
Розсилка з корисними лайфгаками
та важливими штуками

Обираємо найцікавіше та відправляємо листа раз на місяць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×
Онлайн-бар

Сам собі сомельє: вина Тоскани, Венето та Сицилії