Новини

Підбарвуй осінній настрій: знижки до -35%

1 Хв

Осінь завжди дарує багато подарунків: це і врожай, і пахучі сливи та яскраві гарбузи, а ще контратаки українського війська та осіння бавовна. MAUDAU також приєднується до параду осінніх радостей і дарує улюбленим гостям знижки на товари до -35%. А на деякі товари знижка діє знижка цілих 55%! 

Акція «Підбарвуй осінній настрій» починається 6 вересня і триватиме більше двох тижнів – до 19 вересня 2022. Ми вирішили зосередитися на товарах, які принесуть трішки гарного настрою: восени іноді з’являється ностальгія за літніми днями. 

Знижки діятимуть на такі категорії товарів:

Але це ще не все: на окремі товари діятимуть значно вищі знижки, аніж в категорії товарів. Наприклад, знижки до 54% діють на шоколад Spell: це один з найякісніших шоколадів українського виробництва. Придбай шоколад Spell з солоною карамеллю, молочним та темним шоколадом всього за 48 гривень, а шоколад Spell з журавлиною та вишнею, білий всього за 38 гривень. 

Аналогічні пропозиції ти знайдеш в кожній категорії товарів: знижки на окремі алкогольні пропозиції до -63%, до 50% на дитяче харчування та понад 40% на дитячі забавки. Заходь на сторінку акції «Підбарвуй осінній настрій» та вибирай найкращі пропозиції: ти можеш відсортувати пропозиції по категоріях товарів, по ціні, а також за розміром знижки. Чекаємо на тебе!

173 записи

Про автора
Привіт, я Наталка – редакторка M Journal. Розбираюся в сучасних трендах, щоб купувати раціонально та жити свідомо. Разом з іншими авторами та авторками пишемо про це статті для журналу MAUDAU. Напиши мені, якщо маєш ідею для публікації або будь-які питання щодо журналу. Дякую, що читаєш!
статті
Схожі записи
Новини

День маминої мови

6 Хв
21 лютого у світі відзначають міжнародний День рідної мови в різних країнах світу. Також його називають Міжнародний день материнської мови — International…
Новини

Як не віддати свою роботу штучному інтелекту

5 Хв
Розібралися, які професії AI не «відбере» в людей. Принаймні, найближчим часом. Від початку першої промислової революції новітні машини (від механізованих ткацьких верстатів…
Новини

Найпопулярніший у світі фестиваль лимонів

6 Хв
Розповідаємо про один із найяскравіших світових фестивалів, який уже майже століття проводять у Франції. Щороку наприкінці лютого та на початку березня в…
Розсилка з корисними лайфгаками
та важливими штуками

Обираємо найцікавіше та відправляємо листа раз на місяць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *