Онлайн-барСам собі бармен

Коктейлі з Gamondi: рецепти приготування вдома

6 Хв

Перевірені рецепти та зрозумілі рекомендації щодо приготування коктейлів  Gamondi вдома від досвідченої бартендерки Марусі Окучинської.

«Ми любимо “звичайне”, тому що переконані, що воно приховує в собі “незвичайне”. Ми твердо віримо в це і із цієї причини працюємо щодня, щоб дати людям можливість випробувати незвичайні звичайні моменти, з якого б боку прилавка вони не опинилися», — саме із цієї цитати почалася моя зацікавленість брендом Gamondi.

Хочу зізнатися — я захоплюся чимось лише в тому випадку, якщо відчуваю емоції від певного явища або якоїсь речі. Будь-який винахід може бути геніальним за своєю суттю, але якщо в нього немає «душі» і він не викликає в мене жодних почуттів, я просто пройду повз.

А тепер повернися назад і прочитай початок цього випуску.

Особисто я переконана, що можна випити просто Negroni, а можна випити той самий Negroni — від якого тебе накривають приємні спогади і відчуття. Можна швиденько пробігти вулицею від будинку на роботу, а можна встигнути спіймати аромат весни й посміхнутися перехожому та отримати посмішку у відповідь. Можна пити напій, що розпіарений на весь світ купкою заможних фанатів, а можна довіритися команді хлопців, які справді вклали душу у свій продукт, який пережив яскраві злети і грандіозні падіння.

Це взагалі цікавий парадокс: від природи струнка дівчина не викликає таку кількість поваги, як та, що знайшла сили та час для тяжких тренувань і, таким чином, працювала над своєю фігуру. Сила духу ніколи не вийде з моди й компанія Gamondi якраз про це.

«Деталі мають значення, тому що навіть найменші відіграють фундаментальну роль. У деталях полягає суть звичайного досвіду. Ми глибоко віримо в їхню важливість проте, починаючи з дослідження та обробки сировини, дбаємо про напої самостійно. Результат? Продукти зі справжнім та автентичним смаком. Продукти, що передають життя», — кажуть у компанії Gamondi.

Бренд пройшов довгий, але гідний шлях і наразі є одним із провідних виробників вермутів та лікерів у світі. Шлях завдовжки 133 роки.

У 1868 році в місті Акві-Терме з’явився на світ Карло Гамонді — людина, яка створила бренд, що існує і донині. Рівно через 22 роки молодий хлопець із запалом в очах відкрив бакалійну крамницю. То був класичний магазинчик, де можна було знайти практично все, але найголовніше — саме в цій крамниці люди дізналися про Амаро Гамонді.

У 1912 році Карло залишає бакалійну для того, щоб відкрити «La Degustazione» — дегустаційна, яка пізніше стане баром Gamondi. У цей період Амаро Гамонді вже знає купа людей і він стає «cуперамаро». В 1928 році із життя йде батько Гамонді й залишає сину в спадок секретний рецепт «на аркуші паперу в моєму гаманці». Мені здається, що саме цей момент є знаковим у філософії компанії. Інколи найцінніші речі в житті ми зберігаємо в кишені штанів, а не в сейфі за 7-ма замками. Саме той рецепт став поштовхом для створення вермутів, які через 92 роки заслужено стали переможцями у Vermouth Of The Year 2020.

З 1928 до 1935 років компанією керував син Карло Гамонді — Джузеппе Карло Анжело Луїджі. Але він раптово помер у віці 40 років і на цьому завершилася династія Гамонді, оскільки спадкоємців у Джузеппе не було.

Тоді виробництво перейшло до іншої сім’ї – Барбері. Вони випускали напої за класичним сімейним рецептом Гамонді та намагалися розширити лінійку продукції, але справи йшли кепсько. Тому у 90-х роках компанію продали, а виробництво зупинили.

Звичайно, було безліч причин для такого рішення, але найголовніше — у сім’ї Барбері не було такого емоційного зв’язку з брендом Гамонді, як у його засновників. 

У 2009 році власником компанії став Джанфранко Тосо та його племінник і помічник Вальтер Порро. Як на мене, ця горюча суміш двох найсильніших фігур і запалила вогонь у серці виробництва з новою силою. Хлопці відчували захоплення і повагу до бренду, що і стало відправним пунктом, а надалі вітрилом, що веде компанію тільки вперед. 

Неймовірна синергія вина Тосо і трав’янистість Гамонді стали найвдалішим рішенням, яке дає нам привід захоплюватися вермутами та лікерами Gamondi сьогодні. Я бачу таку п’янку романтику в тому, як команді напрочуд успішно вдалося поєднати автентичні рецептури та відновити справжню забуту спадщину, виявити потенціал для сьогодення та майбутнього споживання. При цьому, залишатися авангардною компанією, яка використовує передові технології з глибокою повагою та турботою про навколишнє середовище. 

Я виразно бачу, як людяність ідеї та ідеологія бренду підносять компанію все вище та вище. З кожним роком популярність Gamondi зростає в геометричній прогресії, і це не дивує. Сьогодні попит на вермути та амаро серед моїх гостей б’є всі рекорди, порівняно з тим, що було 5 років тому. Гадаю, зараз саме час стати більш обізнаними в трендах барного світу.

Давай же, нарешті, почнемо розбір напоїв, у складі яких можна якнайкраще оцінити якість продукції Гамонді. Почну, мабуть, із тих напоїв, які представлені на офіційній сторінці компанії, бо там є із чого вибрати.

Мене зачепив коктейль під назвою Beet. Я так розумію, назва від Beetroot — буряків, що входять до складу коктейлю. Цікаво, як він поєднуватиметься з борщем — треба поекспериментувати.

Коктейль BEET

Що потрібно для приготування коктейлю:

Gamondi Crème de Cassis 60 мл,
Буряковий сік 20 мл,
Сік лайма 20 мл,
Зверху залити імбирним елем.

Усі інгредієнти досить змішати в келиху OldFashion з льодом.

В описі смаку коктейлю вказано, що він «інтенсивний та торф’яний. Поєднання буряків та червоних фруктів дає унікальний та несподіваний смак». Рядок про торф’янистість мене дуже здивував. І я побігла куштувати.

Торф’янистість дійсно присутня, попри те, що в складі немає жодного інгредієнта з торфом. Напрочуд вдале поєднання буряків, ягід та імбиру захоплюють із першого ковтка, але коктейль не солодкий і слабоалкогольний. Ідеальний варіант для літньої спеки. 

Коктейль Gamondi Spritz

Наступний коктейль — Gamondi Spritz. Я дуже люблю коктейлі типу Spritz, але запевняю, що цей варіант літнього коктейлю з ігристим має винятковий смак. Особисто я не можу пройти повз варіації Spritz з використанням Gamondi Aperitivo. Мені він подобається за поєднання простоти приготування та складності смаку.

Рецепт коктейлю Gamondi Sprits

Візьми келих для вина та насип у нього льоду собі до смаку, налий усі інгредієнти і змішай ложкою. Прикрасити коктейль можна слайсом свіжого апельсина. 

Готово!

Запам’ятай, що ти можеш самостійно коригувати насиченість смаку та солодкість: якщо подобаються не дуже солодкі напої, то додай у коктейль приблизно 30 мл сильногазованої води.

Ще один класний варіант коктейлю з ігристим є на сайті компанії Гамонді — «È ora di essere felici», що перекладається як «час бути щасливим».

Що потрібно для приготування коктейлю:

Gamondi Aperitivo 50 мл,
Рожеве ігристе вино 80 мл,
Зверху додати піну Amaro Gamondi.

Існує безліч технік, щоб створити піну для коктейлів, та версія від Gamondi — дійсно одне з кращих рішень, щоби прикрасити напій піною швидко та без складного обладнання. Усе, що тобі необхідно — додати в Gamondi Amaro 1 чайну ложку ефірів сахарози та збити суміш віночком.

Перші два інгредієнти необхідно змішати у винному келиху або в келиху для ігристого, зверху додати піну і прикрасити гілочкою м’яти. Але заздалегідь відхльостати нею келих.

«Рожеве просеко надає особливий відтінок цитрусовому смаку аперитиву, а алкогольна піна, приготовлена ​​з Amaro Gamondi, надає напою бальзамічний і трав’яний відтінок», — так коментують напій у Гамонді.

Коктейль Cassis de Gamondi

І ще один коктейль, гідний твоєї уваги — ягідний Cassis de Gamondi

Для приготування потрібен шейкер. У шейкер наливай усі інгредієнти та додай лід. Ретельно все змішай, щоб максимально збалансувати наш напій. Відфільтровуй вміст шейкера, видаляючи кригу, і збий знову до утворення пишної піни.

Потім перелий напій в охолоджену склянку з брилою льоду — рокс чи олдфешен.

Щоби прикрасити коктейль, візьми сублімовану цілу смородину.

До речі, є таке правило, на якому я раніше не наголошувала — прикраса коктейлю завжди має бути їстівною, а її смак повинен підкреслювати сильні сторони коктейлю. У цьому випадку, смородина добре поєднується з лікером і цитрусами та завершує смакову композицію напою свіжою ноткою.

Правду кажучи, я маю в запасі ще не один коктейль, у якому вермути й Amaro Gamondi працюють особливо успішно, але про них розкажу в наступних випусках. Окрім рецептур, розповім про цікаві факти й секрети компанії, поділюся лайфгаками в приготуванні коктейлів, щоб ти міксував не гірше, ніж у твоєму улюбленому барі.

178 записи

Про автора
Привіт, я Наталка – редакторка M Journal. Розбираюся в сучасних трендах, щоб купувати раціонально та жити свідомо. Разом з іншими авторами та авторками пишемо про це статті для журналу MAUDAU. Напиши мені, якщо маєш ідею для публікації або будь-які питання щодо журналу. Дякую, що читаєш!
статті
Схожі записи
Онлайн-бар

Як обрати біле некисле вино

3 Хв
Амбасадорка MAUDAU сомельє Марина Ревкова розповідає, як обрати саме ту пляшку білого вина
Онлайн-бар

Чорний оксамит: як приготувати коктейль вдома

4 Хв
Розповідаємо, як приготувати вдома коктейль Чорний оксамит і найцікавіші штуки про нього.  Поєднання насиченого пива стаут та вишуканого сухого ігристого вина може…
Онлайн-бар

Що пити на Великдень

4 Хв
Сомельє Марина Ревкова у своїй колонці на M Journal розповідає про класні варіанти вин до важливого свята. Домовмось замість слова «окрім» вживати…
Розсилка з корисними лайфгаками
та важливими штуками

Обираємо найцікавіше та відправляємо листа раз на місяць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *