Натхнення

Подарунок на річницю весілля: підбірка вин для подарунку від 55 до 100 річниці весілля

9 Хв

Ми продовжуємо нашу добірку вин, які стануть чудовим подарунком на річницю весілля. І ось ми вже на завершальному етапі: в цій статті наші сомельє порадять вина, які можна подарувати на 55, 60 і навіть на 100 річницю одруження. Звісно, сотий ювілей спільного життя велика рідкість, але ми оптимісти і віримо, що сильному коханню час не стане на заваді. 

Читайте також: Що подарувати на річницю одруження? Унікальна підбірка вин для спільного ювілею – від 1 до 10 річниці

Що подарувати на річницю одруження? Підбірка вин на подарунок: від 11 річниці до золотого весілля

 

П’ятдесят п’ята річниця весілля – «смарагдове весілля»

Цю чудову дату хочеться відзначити по-особливому. Оскільки 55 річниця весілля називається смарагдовою, то й подарунок має бути пов’язаним з цим чудовим каменем. 

Натуральний смарагд зустрічається рідко. Так само рідко можна зустріти подружжя, що святкує 55-ту річницю весілля. 

Смарагд – камінь чесності і вірності. Легенди кажуть, що чаша Святого Ґрааля була виготовлена ​​зі смарагдів. В інші культури та епохи говорили, що скрижалі Гермеса, на яких записана вся мудрість світу, були створені зі смарагда. 

Тож що подарувати жінці на річницю смарагдового весілля, здогадатися не складно. Підійдуть дорогоцінні прикраси зі смарагдами чи навіть штучні смарагди. Як спільний подарунок для чоловіка і жінки, для їхньої сім’ї можна вибрати посуд або ж декор для дому смарагдового кольору. Ще один хороший подарунок на смарагдове весілля – багато зелені та квітів. Діти для батьків можуть облаштувати сад з газоном або ж альпійську гірку. 

А от щодо вина, то можемо порадити звернутися до різних символів. Оскільки одні з найдорожчих смарагдів родом з Африки, а одна з найбільших смарагдових копалень, Трансвааль, є в ПАР то ж і вино рекомендуємо підібрати з цього регіону, аби підкреслити важливість і красу цієї дати. Ви можете вибрати як тихе, так і ігристе вино з Південно-Африканської Республіки.

Рекомендація MAUDAU: вино з ПАР

Вино ігристе Ken Forrester Cap Classique 2017, 11,5%, 0,75 л

Вино Mare Magnum Escapades Pinotage, червоне, сухе, 14,5%

 

Шістдесята річниця весілля – «діамантове весілля»

Символ шістдесятої річниці весілля – діамант або алмаз, найтвердіший з дорогоцінних каменів. Шістдесят років разом – це справді велике досягнення, шлюб настільки міцний, як і алмаз, що сформувався під високим тиском і при екстремально високих температурах. Але в таких екстремальних умовах народжуються прекрасні камені, так і внаслідок спільних випробувань утворюється надміцний шлюбний союз. 

Щоб зробити приємний подарунок, подарувати жінці можна прикраси з діамантами. Подарувати чоловікові можна різні інструменти, які мають діамантове напилення, якщо чоловік полюбляє щось робити своїми руками. Це буде і символічний і практичний подарунок водночас.

Гості ж можуть дарувати кришталь, адже діаманти зазвичай досить дорогий і інтимний Вважається, що вже ніхто і ніщо не зможе розірвати такий тривалий шлюб. І ми погоджуємося з цим і пропонуємо відсвяткувати 60-ту річницю особливим вином, а саме – шампанським Louis Roederer (Луї Родерер) Cristal 2013 з легким освіжаючим, гармонійним смаком. Це шампанське з фруктовими і квітковими нотами та гладкими, шовковистими танінами. Має тривалий мінеральний посмак і чудово доповнить святкування 65 річниці весілля. 

Рекомендація MAUDAU: Шампанське Louis Roederer Cristal 2013, біле, сухе, 12%, 0,75 л

Вино Tenuta San Guido Sassicaia 2005 Bolgheri, червоне, сухе, 13,5%, 0,75 л – легендарне італійське вино, яке варто того, щоб його скуштувати на 65 річницю весілля.

 

Шістдесят п’ята річниця весілля – «залізне весілля»

Залізне ж металеве – неабияка дата подружнього життя. Тільки люди з залізними нервами і характерами можуть прожити 65 років разом. Символ ювілею свідчить про загартованість і надійність сім’ї, яка тепер наче залізо.

Що подарувати на залізне весілля подружжю? Можна підібрати символічні залізні фігурки, статуетки або ж статуї для декору дому, підставки, свічники, авторські ковані рамки з фото пари або ж всієї родини. А ще можна подарувати парі «залізного коня». Зазвичай такі подарунки роблять батькам діти, щоб полегшити ювілярам життя або щоб замінити їхній старий автомобіль на новий. 

Ми ж рекомендуємо звернути увагу на залізні або ковані підставки для вина. Наші сомельє пропонують доповнити символічність подарунка і самої дати особливим вином. Оскільки 65 років разом – це залізне весілля, тому і вино має бути «залізним», а точніше у залізній тарі. Зазвичай таке вино є досить легким і підійде для святкування і гостям, і вже не молодій парі. А для поціновувачів вина, які добре розбираються в сортах винограду та терруарах, радимо вибрати вина з французьких виноградників, які ростуть на червоних ґрунтах з високим вмістом заліза. 

Рекомендація MAUDAU: вино в металевій тарі

Вино Chateau Clinet 2015 АОС/AOP, 14%, 0,75 л

Вино Chateau Croix de Labrie Saint Emilion Grand Cru 2017 AOC, червоне, сухе, 14%

 

Сімдесята річниця весілля – «платинове або вдячне весілля»

На 70 річницю весілля діти та онуки дарують ювілярам все, що ті забажають. Родина так висловлює вдячність ювілярам та турботу та опіку протягом такого тривалого часу. У цей день збирається разом вся сім’я: з дітьми, внуками і правнуками. 

Що подарувати на платинову річницю подружжю-рекордсмену? Найкращим подарунком для пари буде, якщо члени всієї родини зберуться разом для привітання батьків і спілкування, адже це дає усвідомлення власної значущості для сімейного дерева і цілого роду. 

Щоб додати вишуканості цій події, наші сомельє пропонують ігристе вино українського походження, яке в своєму задумі теж має вдячність не лише до батьківщини, землі, терруару, а й до родини та батьківської турботи. 

Рекомендація MAUDAU: українські вина

Ігристе вино Shabo Grand Reserve Classic, брют, біле, 13%, 0,75 л

Вино Beykush Winery Артанія, 9,5-14%, 0,75 л

 

Сімдесят п’ята річниця весілля – «коронне весілля»

75 років шлюбу – це насправді королівська річниця шлюбу, яка вінчає довголітнє і щасливе життя двох сердець люблячого подружжя. Святкується широким колом родичів, дітей і онуків. 

В 2022 році 75 річницю весілля мали б відсвяткувати британська королева Єлизавета та принц Філіп. Але серед інших відомих людей також є приклади спільного життя протягом 75 років: в 2021 році коронне весілля відсвяткували 39-й президент США Джиммі Картер та колишня перша леді Розалін Картер.

Якщо задуматись про цю ювілейну річницю, то дата вражає: пара вже три чверті століття разом! Стільки часу можуть провести разом лише люди з великою повагою один до одного, з королівською витримкою і терпінням. Тож і подарунки мають бути величними по-королівськи! 

А наші сомельє пропонують посилити враження святкування королівської 75 річниці ігристим саме з Великобританії, адже члени цієї королівської династії є великими шанувальниками сімейних традицій.

Рекомендація MAUDAU: вино з Великобританії

Вино Mare Magnum Yoga, червоне, сухе, 14%, 0,75 л

Вино Mare Magnum Cavernet Sauvignon No Bull, червоне, сухе, 13,5%, 0,75 л

 

Вісімдесята річниця весілля – «дубове весілля»

Дуб символізує довголіття. Сімейне життя пари таке ж міцне, як дубові гілки, і таке ж довготривале, як життя прадавнього дуба. Дуб у народі завжди був символом родини, родинного дерева. Недарма дубове коріння символізує пращурів та старше покоління, а стовбур – то батьки, гілля – діти, листя – то внуки і правнуки. 

Що подарувати на 80 річницю весілля? Можна підібрати картини, витесані з дерева, дубові підставки для вина та сиру, різьблений посуд. Або нове тесане дубове ліжко. 

Ми ж пропонуємо додати до подарунків пляшку чудового вина, витриманого в дубовій бочці, що є дуже символічним. А країну походження вина радимо вибрати Молдову, бо ця країна має унікальні винні підземелля, розгалуження яких нагадує коріння, і саме там зберігаються тисячі дубових бочок, а також унікальна колекція вин. 

Рекомендація MAUDAU: молдавські вина, витримані в дубових бочках

Вино Et Cetera Aeroplane Cabernet Sauvignon, 2017 червоне, сухе,14,5%, 0,75 л

Вино Purcari Merlot, 13,5%, 0,75 л

 

Вісімдесят п’ята річниця весілля – «винне або сапфірове весілля»

85 річниця шлюбу – настільки рідкісна, що навіть з назвою є плутанина. Цю річницю називають або сапфіровою, або діамантовою (а такі річниці вже зустрічалися в календарі річниць). Проте найцікавіше, що 85 річницю ще називають винним ювілеєм. 

Хороше витримане вино так само прекрасне і неповторне, як і пара, яка разом прожила стільки років. З кожним роком витримки вино розкривається новими нотами і ансамблями смаків, які подружжя: з кожним новим роком разом відкриває нові почуття один до одного. Вже нема грайливості в стосунках, але є глибина та неповторність. 

І в нас немає сумнівів, що в таку річницю треба дарувати найкраще вино. Рекомендуємо вибрати витримане вино. Наприклад, врожаю 2011 року. 

Рекомендація MAUDAU: витримані тихі вина

Вино Chateau Cos d’Estournel GCC Saint-Estephe 2011, 14%, 0,75 л

Вино Monti Langhe Merlot 2011, 15,5%, 0,75 л

 

Дев’яноста річниця весілля – «гранітне весілля»

Складно повірити, але є пари, які святкують 90 річницю весілля. Одна з останніх 90-х річниць весілля була в британської пари. Дійсно унікальний випадок! 

Граніт – це міцність, довголіття і незламність. Аби підкреслити всі ці риси, можна подарувати вироби з граніту. А наші сомельє для святкування підберуть найкращий напій. На нашу думку, ідеальне вино для 90 річниці одруження може походити з Греції, оскільки саме ця країна має древню історію, традиції і звичаї. Виноробство Греції також має тисячолітню історію і було важливим елементом античної культури. Тому саме грецьке вино буде чудовим доповненням святкування 95 річниці подружнього життя. 

Рекомендація MAUDAU: грецьке вино

Вино Thymiopoulos Alta Naoussa, червоне, сухе, 12,5%, 0,75 л 

Вино Boutari Skalarea, 13,5%, 0,75 л

 

Дев’яносто п’ята річниця весілля – «оніксове весілля»

Оніксове весілля – це одна цікава річниця в житті подружжя. Мінімум чотири пари в світі мають шанси дожити до 95-ох або оніксової річниці шлюбу: і чоловік, і дружина в цих парах мають чудове здоров’я та, як пишуть, велику любов одне до одного. 

Онікс за властивостями схожий на агат, але має інший візерунок. Якщо хочеться подарувати подружжю прикраси чи вироби з оніксу, треба уважно вибирати каміння: часто агат покривають фарбою з візерунком оніксу. 

А як щодо вибору вина на подарунок? Пропонуємо вибрати серед вин Нового Світу, наприклад, з Бразилії, адже саме з цієї країни походить особливий зелений онікс, який митці використовували для скульптур. Мистецтво – вічне, як і любов пари, яка вже прожила разом 95 років. 

Рекомендація MAUDAU: вина Нового Світу

Вино Pater Familiae Heredium, 14%, 0,75 л

Вино Andeluna Cellars Pasionado Cuatro Cepas, червоне, сухе, 14%, 0,75 л

 

Сота річниця весілля – «платинове або червоне весілля»

Століття разом – це неабиякий ювілей! Надзвичайно рідкісне свято, але такі випадки трапляються. Найкращим подарунком буде увага від рідних і близьких. Не зайвими будуть речі, які подарують комфорт парі. 

Хтось скаже, що так багато – цілих 100 років, разом не живуть, але в світі іноді трапляються справжні чудеса, і ці чудеса створені любов’ю, яка і тримає так довго разом два серця. Звичайно, ця річниця зустрічається нечасто. Але сторічний ювілей не так давно відсвяткувало подружжя Агаєвих з Азербайджану: 126-річний Ніфтулла і його 116-річна дружина Балабеїм. Вони прожили разом ціле століття. 

Ми ж пропонуємо відсвяткувати 100-річний ювілей французьким червоним вином, яке буде дуже символічним на червону річницю.

Рекомендація MAUDAU: червоні французькі вина

Вино Chateau Figeac 2010 АОС/AOP, 14%, 0,75 л

Вино Chateau Montrose 2010 АОС/AOP, 14%, 0,75 л

178 записи

Про автора
Привіт, я Наталка – редакторка M Journal. Розбираюся в сучасних трендах, щоб купувати раціонально та жити свідомо. Разом з іншими авторами та авторками пишемо про це статті для журналу MAUDAU. Напиши мені, якщо маєш ідею для публікації або будь-які питання щодо журналу. Дякую, що читаєш!
статті
Схожі записи
ДобіркиНатхнення

Смачні ідеї для застілля на Великдень

17 Хв
Великий гайд-підбірка до Великодня: готуємо, прикрашаємо, смакуємо, бо підготування до святкування — це вже частина свята.
НатхненняДобірки

Cheers! як у кіно: коктейлі з улюблених серіалів

10 Хв
Зібрали п’ять класних коктейлів з улюблених серіалів, які особливо полюбилися головним героям, а згодом – і глядачам.  Автори та сценаристи використовують силу-силенну…
НатхненняСвідомі тренди

ТОП 9 книг про диджиталізацію

17 Хв
Зібрали 9 класних книжок про цифрові реалії 21 століття та про те, як орієнтуватися в сучасних технологічних трендах. Комп’ютери, смартфони, фітнес-браслети, персні…
Розсилка з корисними лайфгаками
та важливими штуками

Обираємо найцікавіше та відправляємо листа раз на місяць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *