Догляд за обличчямКраса і здоров'я

Що таке гідрофільна олія, як користуватися нею, переваги використання

7 Хв

Розповідаємо, що таке гідрофільна олія та найцікавіші штуки про неї.

Що таке гідрофільна олія 

Що таке гідрофільна олія

Гідрофільна олія — це унікальний продукт доглядової косметики, створений на основі рослинних олій. В його складі є емульгатор, який забезпечує дуже мʼяку та приємну для шкіри текстуру. 

Глибоке очищення обличчя від будь-яких забруднень чи косметичних продуктів — це те, що робить гідрофільна олія. Саме здатність швидко та якісно знімати тональні креми при невеликих витратах цього засобу зробила його популярним. 

Також буде цікаво

Переваги використання гідрофільної олії

Переваги використання гідрофільної олії
  • Майже відсутні протипоказання. Гідрофільна олія — це безпечний засіб, за умов дотримання рекомендацій з використання. Також важливо, щоб у тебе не було алергії на будь-який з компонентів вибраного тобою засобу. 
  • Швидко видаляє макіяж. Гідрофільна олія швидко змиває будь-яку декоративку, навіть дуже стійку. Секрет у тому, що вона притягує до себе часточки косметики та розчиняє їх. До речі, її можна використовувати для демакіяжу губ та зони навколо очей
  • Лишає після себе приємні відчуття. У складі гідрофільної олії є багато рослинних олій, доглядові та зволожувальних компонентів, які помʼякшують, заспокоюють та відновлюють шкіру. Також важливу роль грає її ніжна текстура, яка майже не відчутна на обличчі. Саме тому після процедури не залишається відчуття стягнутості, сухості та подразнення.
  • Покращує здоровʼя шкіри. Гідрофільна олія не лише не закупорює та не розширює пори, а навпаки — глибоко їх очищає та звужує. 
  • Сумісна з усіма типами шкіри. Це ефективний та досить універсальний засіб для очищення. Гідрофілку можна підібрати для будь-якого типу шкіри. Це стосується навіть тих, у кого вона проблемна. 
  • Підходить для щоденної рутини. Засіб можна використовувати для вмивання кожен день вранці та ввечері. Це зовсім не нашкодить шкірі. 
  • Невелика витрата продукту. Кожна процедура вмивання за допомогою гідрофільної олії потребує дуже малої кількості продукту. Це дуже економний варіант, адже його вистачить надовго.

Як користуватися гідрофільною олією

Як користуватися гідрофільною олією

Що таке гідрофільна олія та в чому її переваги тобі вже відомо, час зануритись в нюанси використання. Наприклад, як правильно наносити та чи потрібно змивати її водою.

Крок 1

Чистими сухими руками нанеси трохи засобу обовʼязково на суху шкіру обличчя. 

Крок 2

Круговими масажними рухами розподіли його рівномірно по всьому обличчю. Це потрібно робити протягом 1 хвилини, щоб активувати інгредієнти засобу. 

Крок 3

Трохи змочи пальці рук теплою водою та продовжуй робити масаж протягом 1-3 хвилин. На цьому етапі гідрофільна олія має змінити текстуру та очистити шкіру.

Крок 4

Змий засіб теплою водою. Залишки гідрофільної олії потрібно змити пінкою чи гелем для вмивання.

Що наносити після гідрофільної олії?

Що наносити після гідрофільної олії

Після гідрофільної олії та змивання її водою, потрібно зняти її залишки за допомогою геля чи пінки для вмивання на водній основі. 

Після цього потрібно протерти обличчя тоніком для відновлення pH шкіри. Одразу після нього, за потреби, можна нанести зволожувальну чи заспокійливу сироватку. 

Далі для зволоження та захисту шкіри варто нанести крем для обличчя та для очей. Зранку варто наносити також SPF, щоб захистити шкіру від шкідливого впливу сонця. Після цього, за бажанням, можна робити макіяж.

Відмінність гідрофільної олії від косметичних олій

  • Склад. У складі гідрофільної олії є натуральні олії та емульгатор, який змінює її текстуру при контакті з водою. У складі косметичних олій є лише натуральна олія. 
  • Застосування. Гідрофільну олію використовують на брудну шкіру для вмивання, адже вона розчиняє забруднення та глибоко очищає шкіру. Косметична олія, своєю чергою, призначена для зволоження шкіри. Тому перед її використанням шкіра обличчя має бути чиста.

Що краще: міцелярна вода чи гідрофільна олія? 

Однозначно відповісти на це запитання неможливо, адже обидва засоби є дієвими, якщо їх правильно використовувати. Проте, гідрофілка, беззаперечно, очищує шкіру швидше та ефективна у більшій кількості випадків. Зокрема, для прихильниць стійкого макіяжу відповідь на запитання “Що краще міцелярна вода чи гідрофільна олія?” явно на користь останньої. Окрім того, вона має дуже приємну повітряну текстуру в вигляді пінки чи молочка.

Ще одна перевага гідрофільної олії — це те, що її наносять руками, а не ватним диском, як міцелярну воду. Завдяки цьому шкіра не зазнає механічного тертя й не подразнюється. Втім, варто памʼятати, що все-таки це стосується індивідуальних уподобань та потреб людини. 

Чим гідрофільна олія краща за гель для вмивання

Чим гідрофільна олія краща за гель для вмивання

Головна перевага гідрофільної олії над гелем для вмивання — це глибоке очищення. Вона краще проникає в пори, розчиняє надлишки себуму, часточки бруду й косметики, що встигли накопичитись. Гель же працює більш поверхнево. 

Найкраще їх комбінувати, адже в тандемі вони роблять ідеальне двоетапне очищення шкіри. Спочатку видали основну масу забруднень за допомогою гідрофільної олії, а другим кроком використай гель для вмивання. 

Що краще: гідрофільна олія чи пінка для вмивання?

Так само, як і з гелем для вмивання, найкраще — використовувати їх разом. Вони виконують різні функції двоетапної процедури очищення шкіри. Спочатку гідрофільна олія, а потім пінка. А от вибір між засобом для вмивання (пінкою та гелем) залежить від того, яка текстура комфортніша для тебе.

Чи потрібно змивати гідрофільну олію

Так, гідрофільну олію необхідно обовʼязково змивати спочатку теплою водою, а потім гелем або пінкою для вмивання. Не варто вважати, що ці етапи є взаємозамінними. Кожен з них важливий у процесі якісного очищення. 

Звертаємо увагу на те, що у випадку з гідрофільною олією та засобами для вмивання не діє принцип “Або, або”. Важливо використовувати обидва продукти. І звісно, вони потребують змивання водою. 

Як обрати гідрофільну олію?

Як обрати гідрофільну олію

Гідрофільна олія є доволі універсальною й підходить всім типам шкіри. Але є декілька нюансів, на які варто зважати при виборі продукту.

  • Якщо в тебе жирна чи проблемна шкіра, зверни увагу на засоби з легкими текстурами та без важких олій у їхньому складі. 
  • Якщо ти схильна до алергій, надай перевагу гіпоалергенній гідрофільній олії. Перед використанням продукту рекомендуємо нанести його на невелику ділянку запʼястя, щоб перевірити наявність алергічної реакції.

Як користуватися гідрофільною олією, розказали максимально детально. Залишився найпростіший крок – замовити її для свого beauty-арсеналу. Ділимося невеличкою добіркою універсальних засобів для всіх типів шкіри, які можна придбати на сайті MAUDAU.

Гідрофільна олія-гель Joko Blend Hydrophilic Cleansing Oil-Gel

Натуральна гідрофільна олія-гель від українського бренду Joko Blend. При контакті з водою цей засіб перетворюється на легку та мʼяку піну, яка миттєво розчиняє макіяж та очищує шкіру. До речі, в ньому є олії солодкого мигдалю, насіння макадамії, жожоба та інші компоненти, які зволожують шкіру.

Гідрофільна олія для вмивання DeLaMark

Зволожуюча та відновлювальна гідрофільна олія з натуральними рослинними інгредієнтами від українського виробника DeLaMark. Ця олія, при контакті з водою, набуває форми молочка, яке делікатно позбавляє шкіру обличчя від бруду та не залишає після себе дискомфорту. Цей засіб є екологічним, адже не тестується на тваринах та не має компонентів тваринного походження.

Гідрофільна олія для обличчя Sane

Гідрофільна олія в компактному обʼємі й у формі тюбика від українського бренду Sane — ідеальний варіант для подорожей. Серед компонентів цього продукту є вітамін Е та олія авокадо, які відновлюють, заспокоюють та помʼякшують шкіру обличчя, а  компоненти кори білої верби протидіють закупорюванню пор. Ця гідрофільна олія має оптимальний PH, а саме — 6.7.

Гідрофільна олія Missha Black Head Off

Глибоко очищаючий продукт від південнокорейського бренду Missha, який має надзвичайно багатий склад компонентів. Серед них є олія ши, арганова, шипшини, мигдалю та екстракт ромашки, які зволожують і відновлюють шкіру.

Очищуюча олія Filorga Skin-Prep Perfecting Cleansing Oil

Засіб для вмивання та демакіяжу від французького виробника Filorga аптечного сегмента з вітаміном Е та соняшниковою олією. Ця гідрофільна олія має дуже легку текстуру та склад, тому підійде навіть для найчутливішої шкіри.

Упевнені, ця стаття MJournal допомогла тобі розібратися, для чого потрібна гідрофільна олія та як використовувати її з максимальною користю. Тож сміливіше тисни їй лайк.


 Бажаємо здоровʼя та краси! 

Авторка M Journal Вероніка Понуляк
45 записи

Про автора
Філософиня, танцівниця, музикантка, викладачка і амбасадорка пізнання. Обожнюю дізнаватися про щось нове для себе і розбиратися у цікавих темах, у тому числі — історіях смачних коктейлів.
статті
Схожі записи
Догляд за обличчямКраса і здоров'я

Як визначити тип шкіри обличчя

8 Хв
Розповідаємо про важливість догляду за шкірою за її типом та даємо покрокові рекомендації, як визначити тип шкіри обличчя в домашніх умовах
Догляд за обличчямКраса і здоров'я

Що таке кушон та як його вибрати

5 Хв
Розповідаємо, що таке кушон для обличчя та найцікавіші штуки про нього
Манікюр/педикюрКраса і здоров'я

Японський манікюр, що це таке та як зробити

5 Хв
Розповідаємо, що таке японський манікюр та найцікавіші штуки про нього
Розсилка з корисними лайфгаками
та важливими штуками

Обираємо найцікавіше та відправляємо листа раз на місяць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×
Манікюр/педикюрКраса і здоров'я

Японський манікюр, що це таке та як зробити