Свідомі тренди

Як робити гуртові закупи

3 Хв

Розповідаємо, що таке гуртові закупи, чим вони корисні та як їх робити правильно.

Гуртові закупи це не коли ти збираєш компанію і йдеш скупитися в супермаркет, щоб не нудьгувати. Гуртові закупи — це ті, що дозволяють одразу закупитися на тиждень, два або місяць. Це може бути поповнення запасів продуктів, побутової хімії та косметики, а ще смаколики та важливі штуки для тварин.


Такі закупи — оптимальний спосіб слідкувати за витратами, завжди мати вдома продукти необхідної кількості та мінімізувати неприємність від того, що, наприклад, кава зранку раптово закінчилась. Крім того, купувати одразу багато — класна економія, про що докладно ми писали в статті «Як купувати тільки важливі штуки».

Переваги групових закупів

Розібралися детальніше, у чому плюси закупатися наперед.

Економія

Мабуть, це головна перевага купівлі у великих об’ємах. Зазвичай гуртом можна відхопити класні знижки та вигідніші умови. Ще таким чином ти скорочуєш кількість поїздок до магазину, тому є змога заощадити не тільки на часі, а ще й на пальному. Тим паче дуже зручно формувати замовлення онлайн і отримати все кур’єром.

Наприклад, на MAUDAU на замовлення від 2000 грн діє безплатна доставка.

Планування

Гуртові закупи вимагають заздалегідь складеного списку необхідного. Планування та впевненість у тому, що продуктів вистачить на декілька днів — знижує тривожність та мінусує привід для переживань.

Зменшення відходів

Якщо купуватимеш продукти та інше в тій кількості, що треба — з меншою ймовірністю викидатимеш зайве через те, що дещо зіпсувалось. Тим паче буде менше пакетиків, торбинок, пляшечок, банок і іншого одноразового пакування, якого від малоформатних продуктів багато.

Аналіз потреб

Коли складаєш списки покупок — бачиш, які товари дійсно необхідні та в яких обсягах. Це допоможе уникнути перевитрат та дає змогу додатково контролювати фінанси.

Читай також: «Куди тікають гроші, коли багато працюєш»

Як робити гуртові закупи з розумом

  1. Перед закупівлею, склади детальний список необхідних штук на тиждень. Це допоможе уникнути незапланованих покупок і перевитрат.
  2. Вирахуй кількість продуктів, яка необхідна на тиждень. Спробуй запланувати страви, які готуватимеш та закупи продукти під них.
  3. Проаналізуй найвигідніші пропозиції там, де плануєш робити закупи. Якщо є можливість придбати пральний порошок, яким ти завжди користуєшся, за дуже вигідною ціною — внеси його теж у список покупок, навіть якщо він поки не закінчився. Продукти та засоби з тривалим терміном придатності можна закупати надовго наперед.
  4. Плануй закупівлю заздалегідь: записуй те, що закінчилось або ось-ось закінчиться вдома. Купуй продукти, які мають тривалий термін зберігання та зручне, герметичне пакування.
  5. Продумай, де будеш зберігати продукти, побутову хімію, інші потрібні штуки. Можливо, виділи для цього окрему шафу або декілька полиць. Використовуй герметичні контейнери та обери прохолодне місце, захищене від прямих сонячних променів.

Обов’язкові штуки для гуртових закупівель:

  • декілька великих міцних сумок під закупи;
  • список необхідних продуктів, щоб оптимізувати шопінг;
  • поїж перед покупками, щоб уникнути імпульсивних смаколиків.

Організація групових закупівель потребує певних зусиль, але в результаті ти отримаєш значну економію коштів та стабільність у поповненні необхідних продуктів та штук.

Бажаємо вдалих та вигідних покупок!

Дар'я Шовгеня, авторка M Journal
21 записи

Про автора
Журналістка, копірайтерка, на порозі в SMM та майбутня психологиня. Люблю читати, писати та бути в курсі новин. Улюблені теми — ментальне здоров'я, дитяча психологія, саморозвиток, їжа, вино та подорожі. Встаю лише після третього дзвінка будильника, бо весь світ — театр.
статті
Схожі записи
Свідомі тренди

Штучний інтелект не лише для роботи

7 Хв
Розповідаємо ідеї, як можна користуватися AI-технологіями на дозвіллі
Свідомі тренди

Що таке афірмації та приклади позитивних афірмацій на кожен день

7 Хв
Розповідаємо, про те що таке афірмації та як вони працюють, розглянемо приклади позитивних афірмацій на кожен день і як правильно їх промовляти
Свідомі тренди

Що робити коли немає світла або просто нудно вдома

7 Хв
Розповіаємо, чому ми нудьгуємо, що це нормально, та даємо декілька порад що можна робити, коли скучно, немає світла або чим можна зайнятися вдома
Розсилка з корисними лайфгаками
та важливими штуками

Обираємо найцікавіше та відправляємо листа раз на місяць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×
Свідомі тренди

Екозвичка: як купувати етично