Сам собі барменОнлайн-бар

Рецепт коктейлю Мартіні тонік (Martini Tonic)

1 Хв

Коктейль надзвичайно простий у приготуванні, навіть якщо ти бармен-початківець, сміливо починай з мартіні тоніка – рецепт тебе точно потішить. Та ще більше порадує смак – свіжий, солодкий з легкою гірчинкою.

Коктейль подають у винному бокалі. Для приготування знадобляться коктейльна ложка, прес для цитрусових та джигер, без якого, втім, легко обійтися.

Основний інгредієнт: білий вермут, тонік

Міцність: 6°.

Смак: солодкий, гіркий, цитрусовий.

Тип: лонґ дрінк

Кількість інгредієнтів: 4

Складність приготування: легко

Інгредієнти

Білий вермут – 100 мл

Тонік – 100 мл

Лайм – 60 г

Лід в кубиках – 60 г

Як приготувати коктейль мартіні тонік

Крок 1. Наповни льодом винний бокал.

Крок 2. Витисни в бокал сік дольки лайму та влий 100 мл вермуту.

Крок 3. Долий до верху тонік і обережно розмішай коктейльною ложкою.

Крок 4. Прикрась кружальцями лайму.

Як вибрати інгредієнти для приготування коктейлю вдома

Мартіні тонік – коктейль, який дуже просто готувати. Головний інгредієнт, білий вермут, не обов’язково має бути найдорожчим, але неодмінно якісним.

В українських супермаркетах можна знайти декілька різновидів тоніків, та найпоширеніший серед них Schweppes Indian Tonic Water. Проте ти можеш експериментувати з різновидами цього напою, що містить хінін.

Традиційно у мартіні з тоніком додають лайм та лаймовий сік. Проте ти можеш дозволити цитрусам стати твоїм полем для експериментів. Окрім лимону, яким найчастіше замінюють лайм в коктейлях, у джин з тоніком можна додавати звичайний або червоний сицилійський апельсин.

У більшості рецептів мартіні з тоніком змішують в рівних пропорціях, проте напій може бути як міцнішим, так і слабшим, в залежності від твого настрою і бажання.

Фото: безкоштовні фотостоки

174 записи

Про автора
Привіт, я Наталка – редакторка M Journal. Розбираюся в сучасних трендах, щоб купувати раціонально та жити свідомо. Разом з іншими авторами та авторками пишемо про це статті для журналу MAUDAU. Напиши мені, якщо маєш ідею для публікації або будь-які питання щодо журналу. Дякую, що читаєш!
статті
Схожі записи
Онлайн-бар

Bushmills: легендарне ірландське віскі

10 Хв
Розповідаємо про Bushmills — найстаршого у світі ліцензійного виробника віскі, який уже понад 400 років завойовує прихильників по всьому світу. Bushmills створили…
Онлайн-бар

Великий гайд віскі

12 Хв
Склали великий та ґрунтовний гайд для тих, хто хоче розібратися у віскі. Набір асоціацій із цим міцним напоєм, як правило, у людей…
Онлайн-бар

Вина, народжені з любові

5 Хв
Розповідаємо про п’янкі з ліричними історіями. Роберт Льїюс Стівенсон якось сказав, що вино — це поезія в пляшках. Навіть в одній із…
Розсилка з корисними лайфгаками
та важливими штуками

Обираємо найцікавіше та відправляємо листа раз на місяць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *