Новини

Хороший знак, або як спіймати удачу на MAUDAU

2 Хв

Шопінг на MAUDAU – це коли щастить кожному. Підготували для тебе спеціальні знижки на удачу, щоб кожна покупка була вигідною та вдалою.   

Удача насправді має так багато значень. Дехто вважає, що на неї впливають забобони. Типу, чорний кіт або розбите дзеркало можуть позбавити нас везіння. Інші кажуть, що то скоріше щасливий збіг обставин та велика рідкість: потрібно бути дуже пильним, щоб не проґавити можливість, яку дарує життя. У тренді усвідомленість та планування власного успіху, тому найчастіше зараз удачею називають будь-які дії в напрямку цілі: везучі люди постійно приймають рішення, покладаються на власну інтуїцію та почуття. У сучасному світі удача – це мати ціль та реалізовувати її.

Можна сказати, що ти самостійно керуєш своєю вдачею. А щоб регулярно відчувати, що тобі щастить та отримувати від цього купу енергії для найважливіших справ, рекомендуємо ставити маленькі побутові цілі й виконувати їх щодня чи щотижня. Наприклад, узяти за мету вдалий шопінг. Ми зі своєї сторони обіцяємо робити все, щоби покупки дарували тобі гарний настрій. Бо знижки від MAUDAU – це точно вдача, адже можна купити всі важливі штуки за дуже вигідними цінами.

З 15 до 28 лютого 2023 року на нашій «підкові вдачі» розташувались усі категорії:

З MAUDAU звичайний шопінг перетворюється на щасливий. Нумо до маркету важливих штук – ловити свою вдачу!

178 записи

Про автора
Привіт, я Наталка – редакторка M Journal. Розбираюся в сучасних трендах, щоб купувати раціонально та жити свідомо. Разом з іншими авторами та авторками пишемо про це статті для журналу MAUDAU. Напиши мені, якщо маєш ідею для публікації або будь-які питання щодо журналу. Дякую, що читаєш!
статті
Схожі записи
Новини

Алкогороскоп: що пити в червні 2024

11 Хв
Розповідаємо, що пити знакам Зодіаку в перший місяць літа
Новини

Що карти таро радять купувати в червні

5 Хв
Поради, які штуки варто додати у список покупок цього місяця
Новини

Плани на червень: куди піти в Києві

5 Хв
Куди сходити у перший місяць літа в столиці, щоб перемкнутися думками
Розсилка з корисними лайфгаками
та важливими штуками

Обираємо найцікавіше та відправляємо листа раз на місяць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *