Добірки

Добірка цікавих штук за палітрою від Pinterest

3 Хв

Надихнулися прогнозом від Pinterest щодо трендових кольорів у цьому році й зібрали товари відповідно до трендової гами.

Pinterest — це соцмережа, де шукають естетичного натхнення та прокачують надивленність мільйони людей з усього світу. Щороку команда Pinterest публікує огляд візуальних трендів, які з великою ймовірністю стануть популярними в наступні 365 днів — Pinterest Predicts 2024.

Люди використовують Pinterest для планування майбутнього: створюють там мудборди для візуалізації власних планів та цілей. Тож у Pinterest є унікальний доступ до цих добірок — на основі цього вони і створюють свої щорічні форкасти. До прикладу, у статті щодо огляду трендів 2023 року вони передбачили тренд на гриби, моктейлі тощо.

Читай також: «Як гриби стали трендом»

Цього року Pinterest вперше доповнили своє дослідження ще і трендовою колірною палітрою. А ми надихнулися і зібрали важливі штуки, які й за кольором підходять, і вдома завжди пригодяться.

Трендові кольори 2024

Тож, до першої палітри від Pinterest потрапили наступні кольори Pantone:

  • Desert Orange — тепла пустеля з усіма її відтінками;
  • Gummy Pink — щось із Барбіленду;
  • Aqua Blue — глибини океану;
  • Moss Green — кольори лісу після дощу;
  • Mocha Brown — смачний, як кава або гарячий шоколад.

У Pinterest також поділилися, як саме вони створювали цю палітру. Перший крок: дослідники з Дому Творчості Pinterest розібрали детальніше всі тренди з Pinterest Predicts 2024. Вони шукали особливі кольори, які стають усе більш популярними.

Далі команда занурилася у світ моди, дизайну інтер’єру, графічного дизайну та культури. Вони порівняли дані Pinterest з трендами в цих сферах, щоб знайти кольори, які будуть популярними не лише на Pinterest, а й в усьому світі.

У результаті вибрали п’ять кольорів, які, на думку команди, стануть хітами 2024 року.

Desert Orange — пустельний помаранчевий

Джерело: Pinterest

Багатий, яскравий і теплий. Цьогорічний помаранчевий витікає з трендів, натхненних ржавчиною — таких як Dirt Flirts, Groovy Nuptials та Jazz Revival.

Gummy Pink — «жувальний» рожевий

Джерело: Pinterest

Відтінок «рожевий міленіум» залишаємо у 2023, йому на зміну приходять румʼяні та припинені тони. Ніжний рожевий 2024 року відтворює відтінки трендів, таких як Kitschens, Bow Stacking та Melty Mashups.

Aqua Blue — колір блакитної води

Джерело: Pinterest

Ще один колір-натхнення 2024 року — глибоке синє море. Відтінок води цього року знаходить своє втілення в трендах, таких як Be Jelly, Blue Beauty та Hot Metals.

Moss Green — зелений мох

Джерело: Pinterest

Такий відтінок виходить, коли темний оливковий зустрічається з лаймово-зеленим. Цей листяний колір надихнули такі тренди, як Aquatecture, Tropic Like It’s Hot та Making a Racket.

Mocha Brown — коричневий мокко

Джерело: Pinterest

Цей коричневий відтінок натхненний такими трендами, такими як Cafécore та Western Gothic. А ще він нагадує твою улюблену каву. Це глибокий карамельний колір, заміксований із сіро-коричневим.


Не бійся експериментувати із цими відтінками та знаходити власні унікальні способи їх використання! Нехай трендові кольори 2024 допоможуть тобі зробити свій дім та стиль яскравими, актуальними та стильними.

178 записи

Про автора
Привіт, я Наталка – редакторка M Journal. Розбираюся в сучасних трендах, щоб купувати раціонально та жити свідомо. Разом з іншими авторами та авторками пишемо про це статті для журналу MAUDAU. Напиши мені, якщо маєш ідею для публікації або будь-які питання щодо журналу. Дякую, що читаєш!
статті
Схожі записи
Добірки

Які бувають корейські маски для обличчя

6 Хв
Розбираємося, як підбирати корейські маски, орієнтуючись на потреби шкіри, та які вони взагалі бувають. За тегом #KoreanSkincare у TikTok можна знайти тисячі…
Добірки

Як дивитися фільми, що виграли Оскар-2024

7 Хв
Надихнулись церемонією найпопулярнішої кінопремії та зібрали добірку штук для кіноперегляду.  У ніч з 10 на 11 березня Американська кіноакадемія провела 96 церемонію…
Добірки

Ідеї подарунків на 8 березня: мамі, дружині, колегам

7 Хв
Зібрали цікаві ідеї подарунків на 8 березня для важливих жінок. Ключовий меседж «свята жіночої краси» трансформувався і переріс кліше, до якого нас…
Розсилка з корисними лайфгаками
та важливими штуками

Обираємо найцікавіше та відправляємо листа раз на місяць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×
Добірки

Добірка подарунків для петбатьків