Розповідаємо про основні актуальні тренди нігтьового дизайну.
У цій статті:
Манікюр — це не тільки догляд за собою та гігієна, а й можливість кожні кілька тижнів приміряти на себе новий образ. Існує купа різних технік, трендів, штук для того, щоб на пальцях втілити найсміливіші ідеї та виразити своє «я».
Актуальний дизайн нігтів 2024
Розбираємося, що таке «іграшки» для нігтів, японський манікюр, німецький, чим вони відрізняються від італійського та чим взагалі вражають тренди манікюру 2024.
Японський манікюр
Ідеальний варіант, якщо хочеш деякий час не покривати нігті гель-лаком, або взагалі відмовитись від цього. Техніка японського манікюру надає нігтям здорового вигляду з натуральним глянцем. Мета процедури — відновити й оздоровити нігті без штучного зміцнення або покриття, за допомогою воску та масел.
У японському манікюрі майстер використовує пилочки з телячої шкіри, а також пасту й пудру на основі бджолиного воску. Жодних різальних інструментів чи фрез.
Японський манікюр — ідеальний вибір, якщо ти хочеш відновити нігті або плануєш тривалу подорож, оскільки ідеальний глянець після процедури тримається від двох тижнів і довше. До того ж можна не перейматися через пошкодження або відколювання покриття: нігті завжди матимуть естетичний вигляд.
@dii.neil ASMR | #японськийманікюр – основна мета послуги, на мою думку, це покращити, повернути візуально здоровий стан нігтів додавши блиску. Основі позиції це : ПАСТА №1 – входить діатомова глина, яка містить високу кількість кремнію і сірки і виступає як заповнюючий інгредієнт. ПУДРА №2 – мінеральний порошок на основі бджолиного воску, олії какао та перлинної пудри. Інструменти для процедури виготовляються з натуральних матеріалів (теляча шкіра для поліровки) Так, вдома користуватись це чудово. Але щодо роботи в салатні варто звернути увагу на одноразові позиції пилочок. спосіб нанесення: 1-Подушка-шліфувальник: перед початком процедури матує поверхню нігтів 2-Паста (зелена) № 1 P.Shine: нанести на нігтьову пластину і масажувати зеленим полірувальником. Мікроскопічні абразивні частки делікатно очищають пластину 3-Порошок (рожевий) № 2 P.Shine: втирати порошок рожевим полірувальником . От саме після цього ми побачимо нігті блискучими і шовковистими Зазвичай одного базового набору вистачає на 30-40 процедур *** Що ви думаєте стосовно цього нашумівшого матеріалу? Використовували у роботі? Як Вам? #манікюр #asmr #asmrnails #класичнийманікюр
♬ оригінальний звук – DI💎
Як роблять японський манікюр
- Спочатку майстер розм’якшує задній валик нігтя (невеликий простір за кутикулою). Якщо є ороговілості, їх шліфують спеціальними бафами.
- Далі нігтю надають форму за допомогою пилочки та видаляють зайве спеціальними ремуверами.
- Далі на кожен ніготь наносять пасту, яка є своєрідним натуральним будівельним матеріалом і насичує нігтьову пластину біоактивними мікроелементами. Вони мають стимулювати ріст нігтів, робити їх здоровими й міцними. За допомогою спеціального бафа із замші пасту втирають у нігті.
- Завершальний етап японського манікюру — полірування, під час якого майстер втирає в нігтьову пластину пудру на основі бджолиного воску. Це створює ефект глянсових, ніби скляних нігтів.
Nude nails
«Твої нігті, тільки кращі», манікюр без манікюру, нюдовий, цнотливий, Clean Girl Nails… усі ці назви об’єднує одне — це чисті нігті з прозорим покриттям, «тілесного» кольору або без нього взагалі.
Колись здавалося, що гель-лак не зможе поступитися популярністю «голим нігтям», однак пандемія COVID-19 показала зворотнє. Через самоізоляцію людям довелося відмовитись від салонного манікюру, тому тоді з’явилась мода на короткі нігті без покриття. Повномасштабне вторгнення ще раз нагадало, що нігті без покриття — це зручно та практично.
Тож тренд не фарбувати нігті та не користуватися салонними послугами — не тільки про естетику, адже багатьом важко висидіти декілька годин поспіль у кріслі.
Певним чином це продовження теми японського манікюру. Проте на відміну від попереднього тренду, тут може бути покриття гель-лаком «натуральних» відтінків — прозорими, ніжно-рожевими, що майже збігаються з натуральним кольором нігтів.
@beatricebalaj The perfect nude pink nails for spring 💅🏼🌸🌷🩷 #springnails #nudepink #pinknails #nails #creatorsearchinsights
♬ Softcore – avdloss
Cloudy Micro French
Це мікрофренч, легкий та повітряний — більш рафінована версія французького манікюру, який уже трохи набрид. Особливість Cloudy Micro French в тому, що з першого погляду важко здогадатися: з нігтями проводили складні маніпуляції. Вони мають цілком природній вигляд, наче просто покриті прозорим лаком. Насправді це складна техніка, яка дозволяє розмити грань між білим краєм та основою і зробити більш приглушені та легкі кольори.
Тонка лінія на краєчку нігтя потребує надзвичайної точності від майстрині манікюру. Зате результат приголомшливо виглядає.
@mel.loves.nails french mani always #nailart #nailartlover #nailinspo #summernails #cutenails #frenchnails #frenchmanicure #cuticleprep #naturalnails #biabnails #shortnails
♬ Pretty (Sped Up) – MEYY
Корейський манікюр
Про нюдові манікюри поговорили, тож перейдемо до активних дизайнерських рішень. Точніше до дизайну, який інколи виглядає ніби пластилін, наліплений дитиною на нігті. Це — шалено популярний корейський манікюр. Для нього характерні сміливість та абстрактні, об’ємні конструкції. Фішка стилю в тому, щоб він виглядав як такий собі наївний хаос, навмисне неідеальний.
У корейському манікюрі майстри передають задум не тільки кольорами, а й текстурами, рельєфами, обʼємами. Його головне правило — не боятися дивних поєднань, текстур, дати волю творчості та фантазії. Крім того, корейський манікюр може бути крутим антистресом — опуклі форми можна терти, чіпати, роздивлятися.
@claude_vr Korean nails 💅🇰🇷💕 #koreannails #koreannailart #koreannailstyle #koreannailgel #kbeautytiktok
♬ 2:23 AM – しゃろう
Ghetto Nails
Якщо коротко, то такий манікюр можна охарактеризувати виразом «too much». Довгі нігті з гротескним декором, стразами, камінням та іншими іграшками ввели в моду Бейонсе, Ріанна, Cardi B та інші поп-ікони. До речі, зараз такий манікюр популярний серед бьюті-блогерів у TikTok.
Насправді такі нігті давно популярні серед темношкірих дівчат із бідних районів. Наприклад, у салонах у відповідних дістріктах Нью-Йорку або Парижа вже кілька десятиліть у вітринах виставлені фотографії акрилових нігтів XXL довжини, оздоблених блискучими стразами, які переливаються всіма кольорами веселки.
Такі нігті навряд чи зручні для роботи в офісі чи побутових справ, проте це яскравий спосіб самовираження, мистецтво та унікальний аксесуар, що доповнює образ.
Читай також: «Максималізм — тренд дизайну 2024»
@maurorossiello New nails👑💅🏻 by @sere__nails 😍 #nails
♬ Barbie in the 12 Dancing Princesses Theme – Fairy Lullaby
Види манікюру та чим вони цікаві
Окрім японського та корейського, є ще декілька стилів, що отримали назви на честь географічного походження. Розберімося з ними.
Французький манікюр
В оригіналі він не має нічого спільного з тим, як ми звикли його називати. Насправді, французки носять або bare nails (манікюр без покриття), або червоні короткі нігті.
Існує легенда, що в 1970-х роках Джеф Пінк, засновник бренду Orly, що спеціалізується на товарах для догляду за нігтями, отримав запит від голлівудського режисера. Той скаржився, що постійно перекривати нігті акторкам під новий образ займає занадто багато часу й сил. Режисер просив поради, і Пінк придумав універсальний манікюр, який би пасував під будь-яке вбрання та не суперечив іншим деталям образу.
Пінк не винайшов цей дизайн із нуля: його надихнула голлівудська мода 1930-х років, коли акторки з’являлися в кадрі з «лунковим» манікюром, де лак наносили не на всю поверхню нігтя. Ідея «френчу» виявилася настільки ефектною та зрозумілою, що він став легендою.
Черговий пік його популярності припав на 2000-ні роки: його носили Джей Ло та Періс Гілтон. Крім акторок і знаменитостей, «френч» обирали офісні працівниці, топмоделі, ділові жінки, студентки та навіть працівниці порноіндустрії, що на деякий час певною мірою дискредитувало саму ідею «френчу».
Німецький манікюр
Або, як його ще називають, запечатування нігтів — це найпростіший та ефективний спосіб відновити та зміцнити нігтьову пластину. Результат буде помітним уже після першої процедури. Ідеально підходить для відновлення нігтів після гель-лаків чи нарощування, якщо ти вирішила зробити перерву та не покривати.
Американський манікюр
Однотонне та яскраве покриття в кілька шарів. Форма нігтя повинна бути овальною, а вільний край нігтьової пластини — виступати на 1,5–2 мм за кінчик пальця. Основна особливість американського манікюру — його колір повинен збігатися з відтінком помади. Цікаво, наскільки це практично в житті, бо виходить необхідно декілька тижнів користуватися ліпстіком одного кольору.
Бразильський манікюр
Нова, але дуже популярна послуга в nail-індустрії. Окрім обробки нігтів, процедура включає догляд за кутикулою та шкірою рук. Усі маніпуляції виконують за допомогою стерильного одноразового набору, без використання різальних та гострих інструментів. Щось схоже на японський манікюр, але зі своїми особливостями.
Тут використовують рукавички зі спеціальним кремом, який робить м’якою кутикулу для її легкого видалення та водночас доглядає за шкірою рук.
Італійський манікюр
Це майстерне нанесення лаку на нігті, яке створює оптичну ілюзію довгої нігтьової пластини. Фішка в тому, що тонким пензликом із лаком від кутикули, але не торкаючись шкіри, треба провести вертикальну лінію по нігтю та залишити невеликий проміжок між краєм нігтьової пластини та лаком.
Насправді всі ці тренди — лише загальні рекомендації та огляд того, що найчастіше обирають жінки по всьому світу. Ти можеш покривати нігті або ні, робити нюдовий або яскравий дизайн зі всілякою аплікацією — головне, щоб тобі було комфортно та подобалось.
Життя буремне та непередбачуване, тож годі обмежувати свої бажання певними трендами або думкою «що скажуть люди». Якщо хочеш наростити нігті 10 см та наклеїти на них величезних дельфінів із морськими зірками — зроби це в наступний візит до свого майстра, не відкладай на потім свої бажання.