Сам собі бармен

Маргарита: рецепт приготування коктейлю вдома

2 Хв

Візитною карткою напою є облямівка з солі на обідку коктейльного бокалу «Маргарита». Це дуже популярний аперитив, один з найпопулярніших у світі, і найвідоміший на основі текіли.

Напій входить до категорії «Сучасна класика» переліку офіційних напоїв Міжнародної асоціації барменів.

Коктейль подають у бокалі «Маргарита». Для приготування використовують шейкер, джигер (ємність для вимірювання кількості інгредієнтів) та стрейнер (сито).

Основний інгредієнт: текіла, лікер тріпл сек.
Міцність: 32°.
Смак: кисло-солоний, цитрусовий, міцний, пробуджує апетит.
Тип: лонґ дрінк.
Кількість інгредієнтів: 6.
Складність приготування: середня.

Інгредієнти

  • Срібна текіла – 50 мл
  • Тріпл сек – 25 мл
  • Цукровий сироп – 10 мл
  • Сік лайму – 30 г
  • Лід в кубиках – 200 г
  • Сіль – 2 г

Як приготувати коктейль Маргарита

Крок 1. Зроби облямівку з солі на бокалі для маргарити.

Крок 2. В шейкер додай усі інгредієнти: 30 мл лаймового соку, 10 мл цукрового сиропу, 25 мл лікеру тріпл сек і 50 мл срібної текіли.

Крок 3. Наповни шейкер кубиками льоду та збий.

Крок 4. Наповни охолоджений бокал коктейлем через стрейнер.


Як вибрати інгредієнти для приготування коктейлю вдома

Бармени люблять коктейлі маргарита через велику варіативність. Класичний рецепт містить апельсиновий лікер Куантро, проте його можна замінити іншим лікером, наприклад, Кюрасао, щоб отримати блакитну маргариту.

Хочеш вразити кохану? Пригости її маргаритою на основі екзотичного лікеру Даміана, якому приписують властивості афродизіаку.

Маргарита, рецепт якої передбачає збивання інгредієнтів з подрібненим льодом у міксері, називається «Замороженою маргаритою».

Міркуєш, як готувати маргариту до найближчої вечірки? Експериментуй з пропорціями. Класичний варіант передбачає співвідношення текіли, лікеру та соку 2:1:2 (по версії компанії «Куантро» – 2:1:1), проте пропорції можна змінювати і щоразу отримувати інший коктейль маргарита. Спробуй змішувати інгредієнти в пропорціях 2:1:2, 2:1:1, 3:2:1, 3:1:1 або 1:1:1.

Головне – вибирати якісні складники, адже лише один напій з недоладним смаком зіпсує враження від неймовірного коктейлю.

Як зробити маргариту вдома? Якщо хочеш вразити гостей своїми вміннями, купи набір бармена, головною складовою якого є шейкер. Цілком можливо експериментувати зі смаком і не заморочуватися з обладнанням. Спробуй змішати інгредієнти в іншій ємності, наприклад, в термокружці чи міксері, а готовий напій процідити через звичайне ситечко.

Схожі записи
Сам собі барменОнлайн-бар

Wild Cranberry Spritz: рецепт приготування коктейлю вдома

3 Хв
Перевірені рецепти та зрозумілі рекомендації щодо приготування коктейлю Wild Cranberry Spritz вдома від досвідченої бартендерки Марусі Окучинської. Коли ти обираєш, що поїсти,…
Сам собі барменОнлайн-бар

Pear Mojito: рецепт приготування коктейлю вдома

3 Хв
Перевірені рецепти та зрозумілі рекомендації щодо приготування коктейлю Pear Mojito вдома від досвідченої бартендерки Марусі Окучинської. Мохіто. Ох, цей коктейль викликає в…
Сам собі барменОнлайн-бар

Berry Breakfast: рецепт приготування коктейлю вдома

3 Хв
Перевірені рецепти та зрозумілі рекомендації щодо приготування коктейлю Berry Breakfast вдома від досвідченої бартендерки Марусі Окучинської. У попередньому випуску я розповідала про…
Розсилка з корисними лайфгаками
та важливими штуками

Обираємо найцікавіше та відправляємо листа раз на місяць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *