Сам собі барменОнлайн-бар

Коктейль Мартіні рояль (Martini Royale)

1 Хв

Мартіні та ігристе вино – два складники щастя багатьох людей. Простий рецепт потішить будь-якого чоловіка, якому кортить порадувати свою жінку напоєм, приготованим власноруч вдома. Мартіні рояль – коктейль зі свіжим, літнім цитрусовим смаком, здатний потішити будь-кого.

Подача також дуже проста – потрібен звичайний великий бокал для червоного вина. Для приготування знадобляться коктейльна ложка, прес для цитрусових та джиггер.

Основний інгредієнт: мартіні, просекко

Міцність: 10 – 13°.

Смак: солодкий, свіжий, цитрусовий.

Тип: лонґ дрінк

Кількість інгредієнтів: 6

Складність приготування: легко

Інгредієнти

Білий вермут –75 мл

Просекко – 75 мл

Сік лайму – 10 мл

Лайм – 10 г

Лід в кубиках – 60 г

Як приготувати коктейль Мартіні рояль

Крок 1. Наповни винний бокал по вінця льодом.

Крок 2. Налий 10 мл лаймового соку та 75 мл білого вермуту.

Крок 3. Долий до верху просекко і обережно розмішай коктейльною ложкою.

Крок 4. Прикрась кружальцями лайму та листочками м’яти.

Історія і приготування Martini Royale

Появою значної кількісті коктейлів з мартіні у складі світ зобов’язаний виробнику мартіні, Bacardi Martini‎. Компанія регулярно шукає нові рецепти коктейлів зі своєї продукції, щоб краще її продавати.

У 2002 році мартіні рояль винайшли на одному з конкурсів, та широкої популярності коктейль набув у 2010 році, коли став головним напоєм Канського кінофестивалю. На піці популярності компанія навіть випустила Martini Royale в пляшках від ігристого вина.

Та найкращий спосіб почати знайомство з цим коктейлем – замовити в барі або змішати самому. Це дуже вдячний напій для приготування в домашніх умовах, адже білий вермут і просекко доступні в будь-якому супермаркеті.

Фото: безкоштовні фотостоки

174 записи

Про автора
Привіт, я Наталка – редакторка M Journal. Розбираюся в сучасних трендах, щоб купувати раціонально та жити свідомо. Разом з іншими авторами та авторками пишемо про це статті для журналу MAUDAU. Напиши мені, якщо маєш ідею для публікації або будь-які питання щодо журналу. Дякую, що читаєш!
статті
Схожі записи
Онлайн-бар

Bushmills: легендарне ірландське віскі

10 Хв
Розповідаємо про Bushmills — найстаршого у світі ліцензійного виробника віскі, який уже понад 400 років завойовує прихильників по всьому світу. Bushmills створили…
Онлайн-бар

Великий гайд віскі

12 Хв
Склали великий та ґрунтовний гайд для тих, хто хоче розібратися у віскі. Набір асоціацій із цим міцним напоєм, як правило, у людей…
Онлайн-бар

Вина, народжені з любові

5 Хв
Розповідаємо про п’янкі з ліричними історіями. Роберт Льїюс Стівенсон якось сказав, що вино — це поезія в пляшках. Навіть в одній із…
Розсилка з корисними лайфгаками
та важливими штуками

Обираємо найцікавіше та відправляємо листа раз на місяць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *