Краса і здоров'я

Як вибрати урологічні прокладки

4 Хв

Чи знаєш ти, що кожна третя жінка, старша 35 років, і кожен четвертий чоловік, старший 40 років, стикаються з проблемою нетримання сечі? Якщо говорити мовою цифр, то від нетримання сечі страждає 6-8 відсотків населення у всьому світі. В партнерському матеріалі з «TENA» ми розповідаємо про те, як вибрати урологічні прокладки і спеціальну білизну. 

 

Чому важливо використовувати урологічні прокладки, а не звичайні гігієнічні?

Більшість людей, які страждають від нетримання сечі, не знають, що вже давно існують ефективні засоби для людей з нетриманням сечі. Відповідно до розрахунків, в Україні набагато менше користуються спеціалізованою продукцією, аніж в інших країнах Європи. Люди продовжують діяти за інерцією, використовуючи звичні рішення, але не найкращі для захисту при нетриманні. Проте саме урологічні прокладки або урологічна білизна створені для того, щоб ефективніше вбирати сечу і нейтралізувати запах. В правильно підібраними засобами гігієни ви будете почуватися в повному комфорті і безпеці. 

Проте слід вибрати ту урологічну продукцію, яка підійде вам. Найважливіший показник, на який слід звернути увагу, – це коефіцієнт поглинання. Навіть якщо на упаковці пише «Екстра», це не означає, що коефіцієнт поглинання буде високим. Також зверни увагу на верхній шар прокладки чи білизни і на її конструкцію. Оскільки урологічні прокладки будуть контактувати з ніжною шкірою протягом тривалого часу, важливо, щоб матеріал був приємний на дотик і не викликав подразнень. Звичайні менструальні чи гігієнічні прокладки не розраховані на таке тривале носіння, їх потрібно міняти кожні 4-6 годин. 

І наостанок – конструкція прокладки чи урологічних трусів повинна забезпечувати доступ повітря. Адже без доступу повітря швидко з’являються попрілості і подразнення. 

Ще одна вагома причина користуватися урологічною продукцією – нейтралізація запаху. Сеча, особливо коли людина хворіє, може мати стійкий сильний запах. Звичайні прокладки не розраховані на нейтралізацію таких запахів. 

Є ряд причин, які можуть призвести до нетримання сечі у жінок та чоловіків. Та незалежно від причини, це не повинно перешкоджати вам жити своє життя повноцінно. Для цього «TENA» – бренд «ESSITY», провідна світова компанії в галузі гігієни і здоров’я, постійно знаходиться у пошуку нових рішень і розробляє технології та засоби, які дозволятимуть з легкістю долати всі труднощі, спричинені нетриманням сечі.

В асортименті бренду «TENA» є урологічні прокладки для жінок та чоловіків, підгузки та трусики-підгузки для дорослих, пелюшки.

Пропонуємо ознайомитися з асортиментом, щоб вибрати найкращий варіант для себе. 

 

Урологічні прокладки «TENA Lady»

 

Часто жінки, які страждають від нетримання сечі, купують звичайні гігієнічні прокладки. Проте урологічні та гігієнічні прокладки створені для різних цілей, а тому суттєво відрізняються.
Менструальні виділення більш в’язкі та поглинаються поступово. В той час як сеча виділяється у 10-20 разів швидше. Тому урологічні прокладки створені так, щоб миттєво поглинати рідину та розподіляти її по всьому виробу.

Один з універсальних варіантів – урологічні прокладки для жінок «TENA Lady». Вони спеціально розроблені для поглинання сечі і залишаються до 8 разів сухішими за звичайні гігієнічні прокладки (відповідно до результатів лабораторних досліджень за методом Ревет. Серед інших переваг цієї моделі – нейтралізація неприємного запаху завдяки абсорбенту нового покоління.

В асортименті «TENA Lady» є продукція від ультратонких прокладок 0,5 крапель до поглинаючих прокладок 6 крапель, включно з нічними прокладками.

 

Урологічні труси-підгузки «TENA Pants»

 

Ще один зручний універсальний варіант – це урологічні труси-підгузки «TENA Pants». Особливості продукції:використовуються як звичайна білизна;

 • зручні і непомітні під одягом;
 • швидко поглинають і надійно утримують рідину;
 • нейтралізують неприємний запах завдяки системі Odour Neutralizer.

 

В асортименті «TENA» є різні види трусів-підгузків з поглинанням від 5 до 7 крапель, а саме:

 • труси-підгузки унісекс «Tena Pants Normal» та «Tena Pants Plus»;
 • нічні трусики «Tena Pants Plus Night»;
 • урологічні труси для жінок «Tena Lady Pants».

«TENA Lady Pants» хочеться приділити більше уваги, оскільки цей продукт створений спеціально для жінок. Він поєднує в собі комфорт, жіночність і надійний захист, що дає впевненість щодня.

Особливості продукції:

 • надійно вбирають вологу і нейтралізують запах;
 • комфортна посадка по фігурі;
 • ніжний кремовий колір;
 • жіночий дизайн з заниженою посадкою на талії, що робить їх непомітними під одягом;
 • м’який і приємний на дотик матеріал.

Для мобільних людей ідеальним рішенням є використання одноразових трусиків-підгузків «TENA Pants».
Для малорухливих або ж лежачих людей найкращим рішенням для догляду стануть підгузки «TENA Slip» з надійними багаторазовими застібками для відмінної посадки, комфорту та захисту від протікань.

178 записи

Про автора
Привіт, я Наталка – редакторка M Journal. Розбираюся в сучасних трендах, щоб купувати раціонально та жити свідомо. Разом з іншими авторами та авторками пишемо про це статті для журналу MAUDAU. Напиши мені, якщо маєш ідею для публікації або будь-які питання щодо журналу. Дякую, що читаєш!
статті
Схожі записи
ДобіркиКраса і здоров'я

Як обрати сонцезахисний крем для обличчя

15 Хв
Зібрали поради та добірку засобів, які допоможуть уберегти шкіру від передчасного старіння, опіків та раку. 
Краса і здоров'я

Красива й доглянута шкіра разом з українським брендом «BEAUTYDERM»

6 Хв
Красива й доглянута шкіра обличчя – один з найважливіших елементів зовнішності людини, а також ознака доброго здоров’я. Саме тому в усі часи…
Краса і здоров'я

Smart-догляд та парфуми від українського бренду Sister’s Aroma

3 Хв
Кожен продукт «Sister’s Aroma» створюється з любов’ю та турботою до навколишнього середовища та людей. Підтвердження цьому – природні компоненти, натуральний склад та…
Розсилка з корисними лайфгаками
та важливими штуками

Обираємо найцікавіше та відправляємо листа раз на місяць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *